,

25.12.2012 - Ndihma per familjet jetime dhe te varfera (FOTOLAJM)

Medreseja e Korçes Me fushaten e ndihmes, te organizuar me…
, ,

25.10.2012 - Namazi i Kurban Bajramit Korçe (FOTOLAJM)

Ne mengjesin e dites se sotme, u fal prane Xhamise se Re, Namazi…

Besimtarët myslimanë në të gjithë Shqipërinë festojnë Kurban Bajramin

Qindra mijëra besimtarë të Tiranës dhe mbarë Shqipërisë…