Iftar me Drejtuesit e Institucioneve Shkollore

Medreseja e Beratit ka shtruar iftarin e radhës me DAR Berat dhe drejtues të institucioneve shkollore të Beratit.
Drejtori i Medresesë së Beratit, z. Ilyas Karagoz, u uroi të pranishmëve mirëseardhjen duke u lutur që Ramazani i këtij viti të sjellë më shumë begati, paqe e mirësi në mesin e shqiptarëve.
Drejtori i DAR Berat z. Selman Hodaj, pasi uroi për muajin e shenjtë të Ramazanit, falenderoi Medresene e Beratit per këtë iftar dhe theksoi rëndësinë e harmonisë fetare në qytetin e Beratit.

0 replies

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!