Galeria

, ,

25.10.2012 - Namazi i Kurban Bajramit Korçe (FOTOLAJM)

Ne mengjesin e dites se sotme, u fal prane Xhamise se Re, Namazi…
, ,

24.10.2012 - Programi Festiv Kurban Bajrami (FOTOLAJM)

Sot, ne Medresene e Korces, ne vazhdimin e tradites se viteve…
, ,

Programi Kurban Bajrami Medreseja Cerrik‏

  Me datë 10.10.2012 në ambjentet e shkollës medrese…
,

Prezantimi i konkursit nderkombetar te eseve

Sot me date 04/10/2012 ne shkollen tone u prezantua programi…
,

Seminari “Higjiena dhe Shendeti”

Medreseja e Beratit ne bashkepunim me Drejtorine Rajonale te…
,

Ekskursion në Gjirin E Lalzit

Ditën e premte, më 12.10.2012, klasa e 11A së bashku me mësuesin…
, ,

Piknik Ne Peze

  Diten e shtune me dat 6.10.2012 nxenesit e klases se…
, ,

Hapet medreseja e vajzave “H. Ali Korça” në Kavajë

Në Kavajë është hapur paraditen e sotme medreseja “H. Ali…

Nis viti i ri shkollor në Medresetë e vendit

Ka nisur sot në gjithë vendin viti i ri shkollor. Këtë vit…
, ,

U bene Krenaria e SHQIPËRISË

I SWEEEP  USA (TEKSAS) NË OLIMPIADËN NDËRKOMBËTARE TË FIZIKËS KU…

Panairi Shkencor në Medresenë e Tiranës (FOTO LAJM)

Medreseja e Tiranës në vazhdën e traditave të bukura të…

Panair shkencor 2012 - KAVAJE (FOTO LAJM)

Medreseja  Hafiz Ali Korça  zhvilloi një panair shkencor…