Program informues me prindërit e nxënësve në medresenë e Tiranës

Të shtunën më datë 07.11.2015 në ambjentet e medresesë së Tiranës u organizua programi informues me prindërit e klasave të njëmbëdhjeta i cili u fokusua në dy tematika:
• Plani dhe puna që do të ndiqet me nxënësit për të arritur rezultate maksimale në proçesin mësimor.
• Informimi i prindërve në lidhje me punën këshillimore të vazhdueshme që bëhet me nxënësit për të maksimizuar performancën.
Mbledhja u mbyll me bashkëbisedime mësues-prindër-nxënës dhe një koktejl të vogël.